Načítám :-)

Výchozí vzhled

Černá a bílá zatím jen pokus, pokud se ti líbí, napiš.

0:05 Host čte článek Bulánci
0:05 Host čte článek Zamilovaná do kluka ze třídy
0:05 Host čte článek Je pravda, že...?
0:05 Host čte článek Národní myslivecké slavnosti
0:05 Host čte článek Velikonoční slepička
0:05 Host čte článek Téma týdne „Rodina“
0:05 Host čte článek Je snadné být gentlemanem?

To nejlepší pro vašeho zvířecího kamaráda

Zveros.cz - Pokud máte doma zvířecího přítele, jistě chcete, aby byl i jeho život co možná nejlepší. Je třeba si uvědomit, že vše závisí právě na vás – na majitelích koček a psů. Má-li být váš čtyřnohý kamarád spokojený, je třeba mu nabídnout nejen kvalitní zázemí a dostatek pozornosti. Extrémně důležitá je strava, kterou jim dáváte. Chcete-li to nejlepší, zajímejte se o nabídku specializovaného e-shopu Zveros.cz. Proč nakoupit právě zde a na čem si psi i kočky mohou pochutnat?


Kvalita je na první místě

U zvířat to platí stejně jako u lidí: Čím kvalitnější stravu dostávají, tím lepší může jejich život být. Pokud si ale myslíte, že pes či kočka budou rádi, když jim dáte stejné jídlo jako sobě, jste na velkém omylu. Naopak, takovým počínáním jim uškodíte. Lidské jídlo je plné soli a koření, což může mít negativní vliv na psí i kočičí trávicí ústrojí. Psi i kočky jsou šelmy, tomu musí jejich strava odpovídat. Měla by obsahovat maso, vitamíny, aminokyseliny, proteiny, bílkoviny i vlákninu a další složky ve vyváženém poměru.

Co u Zveros.cz koupíte?

Právě s nabídkou vysoce kvalitního krmiva přichází e-shop Zveros.cz. Jeho sortiment se vám bude zdát možná trochu omezenější, ovšem tím se zvyšuje jistota pro vás, že nakoupíte opravdovou kvalitu. E-shop nabízí výhradně krmiva pro psy i kočky, která mají doloženou patřičnou výživovou hodnotu. To znamená, že obsahují vysoké procento masa a naopak neosahují obiloviny, které výrobci často do krmiva přidávají, ovšem je třeba vědět, že obiloviny mají pro psy i pro kočky jen mizivou výživovou hodnotu. V e-shopu je krmivo řazeno nejen podle značek, ale i podle určení. Jsou to tedy například granule pro štěňata, dospělé psy i pro psí seniory, krmivo pro kočky, koťata a apod. Nechybí ani pamlsky, kterými je určitě vhodné čas od času psa i kočku potěšit.

Výhodou obchodu je kromě kvality zboží a dobrých cen i garance dodání zboží do druhého dne po celé ČR. Určitě doporučujeme!

Autor: Lubomira

9.7. 2015

Komentáře k článku

Nový komentářKidsLand.cz ©2017, loga
Pravidla používání webu

WEBDESIGN BY HAZMI

Mobilní zobrazení.
Doporučujeme