Načítám :-)

Výchozí vzhled

Černá a bílá zatím jen pokus, pokud se ti líbí, napiš.

0:08 Host čte článek Posvátná zvířata - žáby
0:07 Host čte článek Medvědi se nejedí!
0:07 Host čte článek Fotoreportáž - podvodní ragby
0:07 Host čte článek Tajemná Teta Kateřina
0:07 Host čte článek Filmový plakát a prezident
0:07 Host čte článek Pomocná ruka
0:07 Host čte článek Festival symbolů
0:07 Host čte článek Téma týdne „Tábor“
0:07 Host čte článek Raz, dva, tři…
0:07 Host čte článek Balí mě

Magnetická hračka pro všechny přemýšlivé děti

Slyšel/a jsi někdy o magnetické stavebnici Geomag? Používá tyčinky a kuličky, které spojuješ pomocí magnetické síly. Mohou být sestaveny do hromady různých útvarů. Opravdoví mistři zvládli postavit třeba slavný most Golden Gate v San Franciscu, Eiffelovu věž v Paříži nebo londýnský Tower Bridge. Pro začátek si určitě vyhraješ i s jednoduššími věcmi – pyramidou nebo domečkem pro kočku.


Geomag je ideální hračka pro všechny děti, které mají zájem o vědu, baví je něco stavět a chtějí si hrát bezpečně. Magnety totiž nemají šanci ti nijak ublížit. Stavebnice podporuje tvořivost a představivost. Moc si s ní vyhraješ, pokud chceš být třeba architektem, vědcem, designérkou nebo návrhářkou šatů.

Jak stavebnice funguje?

Skládá se z tyčinek, kuliček a plastových panelů, které do sebe různě skládáte a ony drží pomocí magnetismu. Ve škole si určitě budete říkat, co je to za podivnou sílu, na stejném principu například drží magnety na ledničce. Tyčinky a kuličky u sebe drží dost pevně, ale dostat je od sebe je snazší než u Lega. Rozebírání je hračka.

Stavebnice Geomag se vyrábí v různých variantách, můžeš sbírat a kombinovat sady. Moc pěkná je třeba sada, která svítí ve tmě, růžová sada pro holky, nebo sada v pěkném kufříku. Vyrábí se rozdílné barvy, některá balení s označením Kids jsou určená dětem už od tří let. Ty si ale spíš vybírej v řadě Pro, která je určená pro větší děti a jejich rodiče. Takové tvořivé hračky mají totiž často rádi i tatínci.

Co mají rodiče shánět?

Dobře tedy rodičům popiš, jakou sadu přesně si přeješ. Můžeš je přímo odkázat na webové stránky obchodu www.magnetickysvet.cz, ať se podívají do kategorie Pro s kratšími tyčinkami pro větší děti. Můžeš si stavebnici přát třeba k narozeninám a Ježíškovi napsat o další sadu, abys měl víc tyčinek a mohl jednou sestavit ohromující dílo.

Autor: Lubomira

25.1. 2016

Komentáře k článku

Nový komentářKidsLand.cz ©2017, loga
Pravidla používání webu

WEBDESIGN BY HAZMI

Mobilní zobrazení.
Doporučujeme