Načítám :-)

Výchozí vzhled

Černá a bílá zatím jen pokus, pokud se ti líbí, napiš.

10:41 Host čte článek Chci normálního kluka
10:41 Host čte článek Happy Socks
10:41 Host čte článek Jak se odpoutat?
10:41 Host čte článek Jak na styl sk8
10:41 Host čte článek Vhodný make-up
10:41 Host čte článek Tělocvik
10:41 Host čte článek Zapáchající výtok
10:41 Host čte článek Libušínská bitva

Volný čas s dětmi

Léto už je v plném proudu a děti o prázdninách řádí venku jak pominuté. Trávení volného času s dětmi venku, ale není jen tak. Hlavně ve městech si děti musíme dávat pozor na auta a provoz v ulicích. Nejlepší je si zajít na nějaké dětské hřiště a spolu s dalšími dětmi si hrát v bezpečném prostředí. Dětská hřiště jsou parádním místem pro děti každého věku. Úžasné na nich je, že se tam můžete seznámit dětmi z okolí a potkat tak spoustu nových kamarádů.


No a dětská hřiště to je právě to o čem teď budu mluvit. Objevila jsem webovou stránku s databází snad všech hřišť u nás v Česku. Zjistila jsem třeba že jen v Praze je víc jak 600 hřišť. To je něco, co? A vy určitě chodíte jen na jedno, co je nejblíže vašemu domu. Takže vzhůru do databáze dětských hřišť a objevovat nová zábavná hřiště ve vašem okolí. Třeba narazíte na nějaké pěknější s lepším nebo modernějším vybavením. Pro menší doporučuji vzít při objevování s sebou rodiče, větší děti seberte svoji partu kamarádů a jde se poznávat nová místa a přátelé.dětské hřiště

Pokud vám už dochází nápady, co dělat mám pro vás pár tipů a trochu inspirace na venkovní hry. Určitě vás už napadlo si s sebou vzít ven míč nebo švihadlo, ale co třeba si vyrobit kuželky. Naplňte pár plastových lahví (ideálně 10 stejně velkých) trochou písku nebo štěrku sestavte do pyramidového tvaru a hra může začít.

Ze svých dětských let si také vzpomínám na spoustu srandy, když někdo donesl křídy. Kreslili jsme na zem krásné velké obrazce a déšť je všechny sléval dohromady. Zábavné je nakreslit různě tvarované terče a kamínkem se strefit do středu.

Samozřejmě vyhrát se dá venku do sytosti, záleží jen na vaší energii a nadšení. A se skvělou partou kamarádů a hřejivým sluncem nebudete chtít jít domů, ani když se setmí.

Tak nelenošte doma a utíkejte si hrát na nově objevená dětská hřiště.

www.VenKazdyDen.cz

 

Autor: Lubomira

24.7. 2016

Komentáře k článku

Nový komentářKidsLand.cz ©2017, loga
Pravidla používání webu

WEBDESIGN BY HAZMI

Mobilní zobrazení.
Doporučujeme