Načítám :-)

Výchozí vzhled

Černá a bílá zatím jen pokus, pokud se ti líbí, napiš.

10:34 Host čte článek Halloweenská pohádka
10:34 Host čte článek Omluva po telefonu
10:34 Host čte článek Těstovinový salát ala Lenka
10:34 Host čte článek Silná alergie
10:34 Host čte článek Chce se mi brečet
10:34 Host čte článek Piercing
10:34 Host čte článek Hudební novinky
10:33 Host čte článek Pohádky na DVD a v televizi
10:33 Host čte článek Nechci za nimi dolejzat
10:33 Host čte článek Města duchů

Samolepky na zeď

samolepky na zeďAhoj holky a kluci, doufám, že jste si prázdniny náramně užili, bohužel se už ale blíží ke konci, zbývá nám posledních pár dní. Závěrečné dny prázdnin by měly být trochu odpočinkové, trochu se zklidnit a zase se začít soustředit na školní povinnosti.

Já většinou trávím čas tím, že si pořádně uklidím v pokoji, najdu všechny poztrácené školní potřeby, případně dokoupím nové tempery a tužky… však to znáte. 


Tenhle rok jsem si navíc našla čas i na zvelebení svého pokoje, aby se mi v něm i pěkně učilo. Vymetla jsem všechny kouty a sundala už sto let staré vybledlé plakáty mých oblíbených zpěváků. Chtěla jsem totiž zkusit něco nového. Na internetu jsme narazila na stránku se samolepkami na zeď do dětských pokojů, ale i na jiná místa v domě a rozhodla jsme se je hned vyzkoušet.

Vybírala jsem samolepky na zeď se zvířátky, protože je prostě miluji. A hlavně nálepky s nimi jsou docela vkusné a každému návštěvníkovi mého pokoje se budou líbit. Jako klasická holka jsem se nemohla rozhodnout mezi motivem koně nebo kočky a tak jsem si vybrala obojí.

Nálepku kočky jsem si vybrala menší a nalepila jsem jí hned nad vypínač, takže to vypadá jako by se kočka po něm procházela. A kůň je uprostřed bílé stěny a stal se hlavní dominantou mého pokoje.

Dětské samolepky na stěnu se budou líbit každému, jelikož mají v nabídce nepřeberné množství a ve všech různých barevných odstínech. Takže ať už má váš pokoj jakoukoliv barvu, vždycky si vyberete samolepící dekoraci na zeď tak, aby se vám tam perfektně hodila.

Sice jsem mluvila o holčičích vzorech, ale ujišťuji vás, že si vybere i každý kluk. Na stránkách mají i motivy s auty, letadly nebo samolepky na zeď s dinosaury.

Fantazii se meze nekladou. Navíc nalepení nálepky je super snadné a s drobnou pomocí rodičů to zvládne každý. Prostě super oživení vašeho pokojíčku.

www.dekolepky.cz

Autor: Lubomira

22.8. 2016

Komentáře k článku

Nový komentářKidsLand.cz ©2017, loga
Pravidla používání webu

WEBDESIGN BY HAZMI

Mobilní zobrazení.
Doporučujeme