Načítám :-)

Výchozí vzhled

Černá a bílá zatím jen pokus, pokud se ti líbí, napiš.

10:28 Host čte článek PHOTOSHOP 7 III.
10:28 Host čte článek Více dotazů
10:28 Host čte článek Historie sokolnictví
10:28 Host čte článek Temnoty
10:27 Host čte článek Básnička - vítěz 2. kategorie
10:27 Host čte článek Nejde mi usnout
10:27 Host čte článek Počty
10:27 Host čte článek Nový otec

Je to beznadějné?

Ráda bych se ti svěřila, líbí se mi jeden kluk a už to ví. Ze školy s ním chodím do hudební školy a povídáme si. Ale zároveň jsem se dozvěděla, že se mu líbí jiná a je dost možný, že je to oboustranný. (U té holky, která se mu líbí.) Tady na seznamce jsem se skamaradila s moc fajn klukem, zatím jsem se s ním ale nepoznala blíže.

Jenže toho kluka už znám od školky a líbí se mi moc a moc já nevím jestli je to beznadějné a mám to vzdát, prosím pomoz mi. Klárka 12

Klárka 12 :-)


Milá Klárko, ani já nevím, zda je to beznadějné. Záleží na tom, jak se vyvinul nebo posunul jeho vztah s dívkou, která se mu líbí a o níž tušíš, že je to vzájemné. Již jsem několikrát psala, a tak se sice nechci opakovat, ale je dobré si uvědomit, že vztahy ve vašem věku jsou většinou krátkodobé, povrchní, svým způsobem zkušební, neb ještě nehledáte partnera na celý život, ale teprve poznáváte, zjištuje, co vztah vlastně znamená. Proto bych se na tvém místě nevzdávala komunikace s prima klukem tady na seznamce, třeba jej poznáš a bude ještě lepší než si myslíš. Třeba tě ohromí a zjistíš, že pro vztah je ten pravý, ale možná také ne. Bude to nová zkušenost.

A časem možná bude zase volný kluk ze třídy, takže jako beznadějné bych to neviděla, ale je možné, že pro tebe nebude volný hned. I on potřebuje mít své zkušenosti. Trochu záleží i na tobě, jak moc o něj stojíš a zda jsi ochotna na něj čekat. Láska je nevyzpytatelná, nedá se s ní počítat, můžeš ji zůstat jenom otevřená. A to i tehdy, když nepřichází hned a nebo dokonce, když přijde od jiného kluka.

Autor: Hana Sedláčková

9.10. 2016

Komentáře k článku

Nový komentářk3. 3. 2017 9.55

imitation montre

d3. 3. 2017 9.54

d

Tester20. 12. 2016 18.14

Test

KidsLand.cz ©2017, loga
Pravidla používání webu

WEBDESIGN BY HAZMI

Mobilní zobrazení.
Doporučujeme