Načítám :-)

Výchozí vzhled

Černá a bílá zatím jen pokus, pokud se ti líbí, napiš.

10:40 Host čte článek Problémem bude věk
10:40 Host čte článek Lidová vesnička
10:40 Host čte článek Táta má novou rodinu
10:40 Host čte článek Bolavá ňadra
10:40 Host čte článek Masopustní koblihy
10:39 Host čte článek Založila jsem taneční skupinu
10:39 Host čte článek O veverce Jiřince
10:39 Host čte článek Brazilská depilace
10:39 Host čte článek Jsme tady

Dětské povlečení z pohádky Ledové království

Všichni dobře znáte pohádky z dílny Walta Disneye. V poslední době jsou hitem pohádky Ledové království, Mimoni, Cars nebo skvělý příběh o Hodném dinosaurovi.

Kdo by nechtěl mít doma ve svém dětském pokoji povlečení s obrázky pohádkových postav a hrdinů. Rázem se ocitnete ve světě fantazie a kouzel a bude se vám dobře spát s pocitem, že do příběhu patříte i vy...

Řekněte svým rodičům, co je pro vás důležité a jakého hrdinu nebo příšeru máte rádi. Maminky určitě vaše přání vyslyší a kromě výběru kvalitního ložního prádla dají na váš názor a vyberou to nejhezčí povlečení podle vašich představ.


Ledové království milují všechny dívky

Kouzelné pohádky s jedinečným příběhem vítězí v srdcích chlapců i děvčat. Proto holky zbožňují povlečení Ledové království, které je vytvořené na motivy dojemného příběhu dvou sester Anny a Elsy. Pohádka vypráví o tom, jak se nebojácná a optimistická Anna vydává na velkou výpravu, aby našla svou sestru Elsu, kterou ledová kouzla uvěznila v království Arendelle na věky. Doprovod Anně dělá drsný horal Kristoff a jeho oddaný sob Sven. Na své cestě se postavy setkávají s nejvyššími velehorami, mýtickými trolly nebo legračním sněhulákem Olafem.

Nejprodávanější motivy dětského povlečení

Maminky dbají na kvalitu a chtějí, aby dětské povlečení bylo vyrobené za pomocí ekologických barev, bylo z kvalitní dobře zpracované bavlny a mělo praktické zapínání na zip. Jaké jsou aktuální bestsellery ze světa Walta Disneye? Kromě povlečení udělá holkám radost dětská osuška Ledové království. Pro všechny kluky je skvělé povlečení Cars se závodním autem Bleskem McQeenem. Mezi další oblíbené disneyovské motivy patří pohádky s myšákem Mickey a jeho kamarádkou Minnie. Máte-li rádi klasiku, nezklame vás Krteček a Medvídek Pú. V prodeji jsou také povlečení do postýlky pro miminka a povlečení s fototiskem pro velké školáky s motivem zvířat či hlavních měst, např. Paříž, New York nebo Londýn.

 

 

Autor: Lubomira

10.10. 2016

Komentáře k článku

Nový komentářKidsLand.cz ©2017, loga
Pravidla používání webu

WEBDESIGN BY HAZMI

Mobilní zobrazení.
Doporučujeme