Načítám :-)

Výchozí vzhled

Černá a bílá zatím jen pokus, pokud se ti líbí, napiš.

10:27 Host čte článek Básnička - vítěz 2. kategorie
10:27 Host čte článek Nejde mi usnout
10:27 Host čte článek Počty
10:27 Host čte článek Nový otec
10:27 Host čte článek Jak naondulovat vánočního kapra
10:26 Host čte článek Tony Hawk
10:26 Host čte článek Znáte Stevena Spielberga? 2.díl
10:25 Host čte článek Čechratky

Máte doma magnetickou stavebnici a požární auto, které stříká?

stavebnice BruderPřemýšleli jste už, co si budete přát letos od Ježíška? Co vám doma ještě schází? Náklaďák máte, ale chybí vám pořádný traktor, nejlépe i se stodolou, figurkami a balíky sena na převážení dovnitř. Když budete mít štěstí, koupí vám rodiče celou sadu. A k tomu požární auto i s hadicí. To je nuda, postesknou si některé holky.

Slyšeli jste však ještě o stavebnici, ze které si můžete postavit cokoliv jen za pomoci magnetů? Postavte si mobilní telefon pro vaši panenku nebo pěkný model složité molekuly ze školy.


Modely Brudertraktor

Vašemu starému jeřábu už upadlo rameno? Poproste tatínka, aby vám pomohl vybrat kvalitnější a detailnější model jeřábu od firmy Bruder a napište si o něj Ježíškovi. Firma Bruder vyrábí modely, které jsou věrnými kopiemi skutečných vozů. Možná zjistíte, že se vám víc líbí přepravník dřeva, který reálně umožňuje nakládat a vykládat dřevěné klády, i ty jsou součástí balení k této hračce pro náročné. A co takhle požární auto s výsuvným žebříkem? Některé požární modely Bruder jsou vybaveny funkčním mechanickým čerpadlem a nádrží na vodu, která doopravdy stříká. Nechybí autentické houkání a blikání majáku. Dejte si však pozor, aby vám váš vysněný model neukradl tatínek, aby si s ním hrál místo vás. Raději ať vám koupí rovnou dva, nebo ať si sám napíše Ježíškovi.

Geomag stavebnice

GeomagStavebnice Geomag jsou magnetické stavebnice skládající se z fůry magnetických tyček a poniklovaných kuliček, případně různých výplní a dalších součástek, z nichž si můžete postavit různé obrazce, tvary, figurky a modely. Se stavebnicí Geomag jste si možná hráli už jako miminka, vyrábějí se totiž i verze pro nejmenší. Ty mají podobu plastových zvířátek a hraček, které lze spojovat pomocí magnetů schovaných uvnitř.

Stavebnice určená pro větší bude pro vás zajímavá v každém věku, můžete ji používat i jako pomůcku při učení doma. Spočítat objem kuželu pro vás bude hračka, když ho budete mít přímo před očima a ne jen na obrázku v sešitě.

Z tyček a kuliček si můžete vytvořit i malý domeček pro panenky a garáž pro autíčko.

Už víte, co budete chtít k Vánocům?

Autor: Lubomira

16.10. 2016

Komentáře k článku

Nový komentářKidsLand.cz ©2017, loga
Pravidla používání webu

WEBDESIGN BY HAZMI

Mobilní zobrazení.
Doporučujeme