Načítám :-)

Výchozí vzhled

Černá a bílá zatím jen pokus, pokud se ti líbí, napiš.

10:37 Host čte článek Moc malá prsa
10:37 Host čte článek Agresivita. Co s ní?
10:37 Host čte článek Vlastní holící strojek
10:37 Host čte článek Podzim
10:36 Host čte článek O kouzelné studánce
10:36 Host čte článek Malý chlapec
10:36 Host čte článek Zpevnění postavy
10:36 Host čte článek Za kvetoucí měsíčnicí
10:35 Host čte článek Potřebuji noty?

I ty můžeš soutěžit s Kinder čokoládou

V současné době značky vyrábějící sladkosti pořádají různé soutěže. Většinou jsou založené na tom, že musíte sbírat kódy z konkrétních produktů. Ale značka Kinder se snaží od těchto tuctových soutěží odlišit, a proto připravila fotografickou podzimní soutěž. Zapomeneš na televizní obrazovku, mobilní telefon, počítač či tablet. A začneš sportovat, protože společnost Kinder chce vidět tvou vášeň ke sportu.


Jak soutěžit?

Stačí, aby ses zaregistroval na webové stránce www.kindercokolada.cz. Jestliže si nebudeš vědět rady s registrací, potom ti některý z rodičů určitě rád pomůže. V rámci registrace vložíš svou sportovní fotografii či video, přičemž po schválení se objevíš v galerii. Když se budeš lidem, kteří si budou fotky prohlížet, líbit, dostaneš od nich hlas. Pamatuj, že čím atraktivnější bude fotografie, tím větší šanci máš na úspěch.

Soutěž je určená pro děti od 4 do 12 let. Přihlásit můžeš nejen sebe, ale i svého sourozence. Pokud tvoje sestra či bratr nemá sportovní snímek, jděte ven, zasportujte si a nějakou fotografii pořiďte.Kinder čokoláda

Jak vyhrát?

Určitě chceš vyhrát. Stačí týden sbírat hlasy. Po týdenním hlasování je vybráno prvních 11 až 20 finalistů, z nichž porota s VIP sportovcem České a Slovenské republiky vybere konečného vítěze. A když se na tebe usměje štěstí a staneš se absolutním výhercem soutěže, dostaneš od společnosti Ferrero 10 tisíc korun na rozvoj sportovního talentu a další motivaci. Hlavní výhodou je, že pokud se chceš podzimní soutěže zúčastnit, nemusíš kupovat žádné výrobky, ani sbírat herní kódy.

Přihlásit se mohou děti ve věku 4 až 12 let z České republiky a Slovenska. Začni sportovat a ochutnej, jaké to je zúčastnit se nějaké soutěže. Zaregistruj se na webové stránce www.kindercokolada.cz, nasbírej co nejvíce hlasů a nechej se překvapit, zda tě porota vybere jako vítěze.

Autor: Lubomira

3.11. 2016

Komentáře k článku

Nový komentářKidsLand.cz ©2017, loga
Pravidla používání webu

WEBDESIGN BY HAZMI

Mobilní zobrazení.
Doporučujeme