Načítám :-)

Výchozí vzhled

Černá a bílá zatím jen pokus, pokud se ti líbí, napiš.

9:29 Host čte článek Anime
9:29 Host čte článek Jak se odpoutat?
9:29 petruskaalenicka okomentoval článek
9:29 Host čte článek Za kvetoucí měsíčnicí
9:28 Host čte článek Je to beznadějné?
9:28 Host čte článek Lidová vesnička
9:27 Host čte článek Vlastní holící strojek
9:27 Host čte článek Temnoty

Nechci za nimi dolejzat

Ahoj Lory... Mám taky takovej docela divnej problém, to že proto že když jsem ve škole tak si mně nikdo sám od sebe nevšímá.. často si připadám jako kdybych za holkama sama dolejzala... Jsme ve třídě jen 4 holky a třeba když sedím v lavici tak se mně ani jedna z nich nezeptá jestli jdu s ní na chodbu. Prostě jestli nechci sedět celé přestávky sama v lavici, tak musím za holkama jak se říká dolejzat, jenže to já nechci tak někdy dělám jako, že se třeba učím, nebo že jdu na záchod..Nikdy se teda jako s nikým bavím, někdy s holkama z vedlejší třídy..Jenže ty mně taky mezi sebe moc neberou. Prostě si v té naši třídě připadám, jako kdybych tam byla navíc...Snažím se s dětmi bavit a nebít taková jakoby uzavřená...ale já se chci doopravdy bavit...!!!PROSÍM -POMOC- Jíťa (13)

Ahojky Jíťo,

člověk je odjakživa tvor společenský, nejlépe je mu ve smečce s ostatními lidmi. Pokud je sám, cítí se smutný a osamělý. Většina lidí kolem sebe sdružuje známé a kamarády a snaží se jich mít co nejvíce, aby nikdy neskončil zašitý někde sám u televize.

Ve svém dotazu se zmiňuješ pouze o škole, vůbec nepíšeš o svém volném čase. Třeba máš kamarády mimo školu a to přeci stačí. Nemusíme mít dobré kamarády všude, těch stačí jen pár. Známých můžeš mít spoustu, to sou podle mě i holky ze třídy, pozdravíš se s nimi, prohodíš s nimi pár slov, ale to stačí. Kdyby ses s nimi chtěla víc kamarádit nebo oni s tebou, tak se setkáváte i mimo školu. Já sem v tvém věku měla kamarády doma v ulici a ve škole jen známé. Po pár letech se to otočilo, odešla sem na jinou školu a oni se stali mými nejlepšími kamarády a ti v současné škole byli zase jen spolužáci. Pokud nemáš žádné „dobré“ kamarády, je třeba si nějaké takové najít, člověk prostě někoho k sobě potřebuje.

Hledání kamarádů se může zdát na první pohled jako velice složitá věc, ale není tomu tak. Vyzkoušej třeba holky nebo kluky, co s tebou chodí do nějakého kroužku. Tam si máte přece o čem povídat, společný zájem dokáže svést dohromady lidi s úplně odlišným myšlením a chováním. Pokud se chceš poohlédnout i jinde, zkus třeba internet. Co takhle naše inzeráty? Na KidsLandu najdeš mnoho lidiček, kteří jsou ve stejné situaci jako ty. Buď je přátelé opustili, nebo mají problém s jejich nalezením. Nejdříve si můžete jen tak povídat a uvidíš, že po pár týdnech či měsících nějaké kamarády najdeš.

Tak držím palce, ať najdeš nějakou tu spřízněnou duši. Napiš nám do komentářů, jak sis poradila. Pokud by si chtěla něco upřesnit ve svém dotazu, tak neváhej a napiš, určitě spolu něco vymyslíme.

21.9. 2009

Komentáře k článku

Nový komentářKidsLand.cz ©2017, loga
Pravidla používání webu

WEBDESIGN BY HAZMI

Mobilní zobrazení.
Doporučujeme