Načítám :-)


Všechny články napsané autorem: Jiří Entner

 
 

Barvení vlasů a jeich pohromy!

Dobrý den dámy a slečny, ano záměrně říkám dámy a slečny, protože se budeme věnovat barvení a přece jen si barví vlasy spíše holky než kluci. Mám tady pár otázek, které mi přišly na e-mail a pokusím se na ně společně s kadeřnicí Katkou odpovědět.

Předem Vám chci říct, že si opravdu dobře rozmyslete, jakou barvu použijete( myslím tím odstín), protože pokud zvolíte černou , tak se vám bude zpátky blond barvy špatně dosahovat, samozřejmě, že ...(pokračování)

Velký objem - Co s tím?

Ahoj, tak jsem opět tady a budeme se vám spolu s kadeřnicí Kačenkou snažit pomoci ohledně vašich trápeních s vlásky. Dnes máme dotaz od čtenářky Kidslandu Majky, který se týká vlnitých objemných vlasů a taky trošku probereme žehlení vlasů.

Dotaz: Ahoj mám vlnito-kudrnaté vlasy, a trápí mě jejich velký objem.V obchodech mají převážně přípravky na objem, ale třeba uhlazujících je jako máku. Některé jsem vyzkoušela,ale nepomáhaly, a třeba ...(pokračování)

Kadeřnický koutek opět funguje!!!

Ahoj, mám pro vás dobrou zprávu, kadeřnický koutek se zase po delší době rozjíždí, tímto se vám spolu s kadeřnicí Katkou omlouvám a posílejte dál dotazy, budeme se na ně snažit postupně odpovídat.

Dnes budeme odpovídat na dotazy slečny Aleny, která se nás ptala na otázky:

1)Co použít na jemné a mastné vlasy, když žádný šampon nezabírá.

2)Lze natočit vlasy i bez natáček a kulmy?

3)Jaké se dají vyrobit domácí vyživující masky.

4)Na co je tužidlo?

5)Jak urychlit růst vlasů?

Alenko, mastné vlasy jsou problém, který se řeší nejvíce v pubertě, protože stejně jako pleť tak i vlasy produkují v pubertě více tuku, než je zapotřebí. U vlasů je to nadprodukce mazových žlázek, kt ...(pokračování)

Mumie

Znáš tajemství nesmrtelnosti, víš jak probíhalo mumifikování? Zajímá tě Egypt a sním spojené mumie? Pak si přečti tenhle článek.

Staří Egypťané věřili, že duše může žít na věky, ale jedině v tom případě, že tělo nesmí podlehnout zkáze.Proto vytvořili hotovou vědu, které se říká balzamování neboli mumifikace. Egypťané b ...(pokračování)

Zajímavé weby - kurzory, smajlíci, a hra
Pokud se nudíš a nevíš o nějakém dobrém webu přečti si tenhle článek.Najdeš v něm odkazy na originální kurzory, smalíky, které zaručeně neznáš (smajlík voják, smajlíci zvířata) a nakonec oddechovka - hra autíčkový hokej. Originální kurzory http://www.slunecnice.cz/sw/kurzory-a-ikonky/ na tyhle stránky se koukni pokud tě už omrzeli kurzory a ikonky ve tvém počítači.Co takhle sadu ikonek a kurzorů inspirovan ...(pokračování)

Víš to? Otázky kolem lidského těla.

Zajímá tě proč asiaté mají šikmé oči? Proč máme nehty? Nebo proč jsou slzy slané? Přečti si tenhle článek, vždyť slzy a nehty máš i ty.

Proč jsou slzy slané? Slzy obsahují soli, které se do našeho krevního oběhu dostaly z jídla. A právě chlorid draselný (sůl) může za to, že brečíme slaně. Neméně zajímavý je fakt, že pokud brečíš ...(pokračování)

Guinessův svět rekordů

 Guinessův svět rekordů zná jistě každý, takže pokud vás fascinuje tak jako mě rekordy, které se týkají lidí určitě vás bude zajímat tenhle článek ve kterém se mimo jiné dozvíte, kolik měřily nejdelší vlasy na světě, jak vysoký byl nejvyšší muž na světě. Kolik bylo nejmladšímu nebo naopak nejstaršímu otci, matce na světě a mnoho dalších rekordů, které stojí za to si přečíst.


Nejmladším otcem na světě se stal ve svých dvanácti letech Angličan Sean Stewart. Naopak nejstarším mužem, který zplodil syna, je čtyřiadevadesátiletý Američan Lee Colley. Nevlastnímu bratrovi j ...(pokračování)

Počítačová myš

 Nejspíš ji teď držíš v ruce, podob má mnoho, barevně ti nejspíš ladí s ostatní elektronikou kolem tebe. O čem, že je řeč? Přece o počítačové myši.

Vsadím se, že ses někdy zamyslel nad tím, proč se počítačové myši říká vlastně myš? V roce 1964 v Kalifornii jistého doktora Douglase Engelbarta vznikla první myš, která se, ale dnešní myši vůb ...(pokračování)

V. díl knížky

V. díl knížky má název – dějí se zvláštní věci.

Ráno ve škole tvářím jako by se nic nestalo, ale jen s jedním rozdílem, že Lucku naprosto přehlížím.A místo k ní si sednu k Renatě.přemýšlím, kde je Jana, ale pak mi docvakne, že ji vlastně maminka om ...(pokračování)

Kadeřnický koutek,poradna - začínáme !!

Trápí tě problémy s lupy, mastí se ti vlasy? Nevíš jako máš použít barvu na vlas y? Chtěla bys poradit s večerním účesem? Nebo chceš prostě jen vědět něco o vlasech? Tak se ptej. Jmenuji se Radka, jsem vyučená kadeřnice a spolu se svou kamarádkou Katkou, která je úspěšná kadeřnice v Hodoníně ti pomůžeme. Napiš nám na adresu kadernice@kidsland.cz tvou otázku a my ti k ní rádi odpovíme a vždy přidáme něco navíc, nějaké povídání a rady vztahující se k tvé otázce.

A protože teprve začínáme, a není tu žádný dotaz dáme si trošku teorie. Nebojte se, nebudeme vás zatěžovat kadeřnickými pojmy, jen vám zkusíme ve zkratce představit váš vlas. Člověku na hlavě roste p ...(pokračování)

Něco pro váš počítač

Tentokrát jsem se zaměřil na stránky, které oživí váš počítač. Pokud chceš mít originální tapetu na tvém počítači čti dál.

Originální tapety. Chceš mít zajímavý motiv na monitoru, který upoutá každého kdo sedne k tvému počítači?Na stránkách http://www.desktopanime.com/index.php najdeš spoustu originálních tap ...(pokračování)

Kruté hry v Římě - Gladiátoři.

 Jistě jsi viděl film Gladiátor, pokud tě tenhle film uchvátil tak jako mně přečti si článek o gladiátorech. Dozvíš se zde kdo byli gladiátoři, s čím bojovali a jak se gladiátoři od sebe lišili.

Gladiátoři byli většinou váleční zajatci, zločinci nebo otroci.Pár jedinců bylo i z řad dobrovolníků, lákala je popularita a sláva.Pro otroky byla největší odměnou svoboda.Každý gladiátor, který šel b ...(pokračování)

IV díl knížky

IV díl knížky na pokračování je nazván,, A přece jen se raduji.! v téhle části to vypadá, že nakonec nebude vše tak černé jak se původně zdálo.Radčini rodiče si zase rozumění, Richard nejspíš opětuje Radčiny city Nebo si to aspoň Radka myslí..., posuďte sami.

Nedělní ráno mi připadá hned růžovější, naši se mezi sebou baví, tedy aspoň slyším jak si šeptají , ale když přijdu dolů do obývacího pokoje tak přestanou. Ale to nevadí, hlavní je, že spolu vůbec kom ...(pokračování)

Čtyřkolky- adrenalin v terénu

 Něco málo o historii čtyřkolek, dělení čtyřkolek a hlavně o mém zážitku ze zapůjčení čtyřkolky Kymco MXU 400 se dočtete v mém článku.

Rozorané lesní cesty, řev motorů, Tak jsme se bohužel naučili vnímat čtyřkolky. Tenhle stroj je u nás populární teprve několik let a je v drtivé většině využíván jako rekreační adrenalinový stroj zába ...(pokračování)


Stránka: 1   2   3   4   5  

KidsLand.cz ©2017, loga
Pravidla používání webu

WEBDESIGN BY HAZMI

Mobilní zobrazení.
Doporučujeme