Načítám :-)
Pokud se chceš účastnit soutěže, prosím do e-mailu zaslaného redakci připiš svou adresu, pro případnou výhru. Soutěžící, kteří adresu neuvedou, mohou být ze soutěže vyřazeny.

Literární soutěž - „Moje pohádka, povídka“

Kidsland vyhlašuje literární soutěž na téma

„Moje pohádka, povídka“


Dne 5.4.2013 proběhne na Kidslandu, v knihovnách, ve školách a na mnoha dalších místech Noc s Andersenem. K této akci jsme tento měsíc přizpůsobili i literární soutěž. Tématem literární soutěže je pohádková postava a vlastní pohádka či povídka se svým vymyšleným hrdinou. Zkuste si vymyslet vlastního hrdinu, pojmenovat ho, určit mu jeho vlastnosti a pak ho zasadit do Vašeho vymyšleného příběhu. Vybrané autory v každé kategorii čeká hezká cena.

Podmínky soutěže:
Vypsány jsou 2 kategorie:

  • 1. kategorie: do 14ti let
  • 2. kategorie: od 14ti let

Úprava prací:
Rozsah prací je omezen - max. 1 strana textu formátu A4 (písmo Times New Roman, velikost 12). Své literární příspěvky zasílejte elektronickou poštou na adresu redakce@kidsland.cz, do předmětu napište, v jaké kategorii soutěžíte. Do samotného e-mailu či přímo textu, pak nezapomeňte napsat vaše jméno či přezdívku na Kidslandu.

Začátek soutěže:
01.03.2013

Uzávěrka soutěže:

Do soutěže budou přijaty práce, které přijdou nejpozději do 31.3.2013.

Hodnocení
Každá ze dvou kategorií bude mít svého vítěze. Z došlých příspěvků vybere vítěze redakce a zveřejní ho během prvního dubnového týdne.

1.3. 2013

Komentáře k článku

Nový komentářKidsLand.cz ©2017, loga
Pravidla používání webu

WEBDESIGN BY HAZMI

Mobilní zobrazení.
Doporučujeme