Načítám :-)

Výchozí vzhled

Černá a bílá zatím jen pokus, pokud se ti líbí, napiš.

0:07 Host čte článek O Píďalce
0:06 Host čte článek Čas adventní – čas zázraků
0:06 Host čte článek Nákup přes internet
0:06 Host čte článek Co možná nevíte o zvířatech
0:06 Host čte článek Pěvecký talent
0:06 Host čte článek Vítejte v iglú
0:06 Host čte článek Jak poznat pravého kamaráda?
0:06 Host čte článek Cukrovka
0:06 Host čte článek Nevydařená pusa

Talent Awards 2014

7.    ročník mezinárodní a celorepublikové soutěže pro talenty z oblasti kultury, sportu a umění . Finálový gala večer soutěže, jež je svým formátem jedním z největších evropských soutěžních projektů představujících taneční, sportovní a uměleckou scénu se konal: v sobotu 26. dubna 2014 v divadelním sále „KD MLEJN“ v Praha

 


Břišní tance, Flamenco, Free Style, Foto portrét, folklórní zpěv, operní zpěv a další obory předvedli výherci všech soutěžních disciplín. První kola castingů se konala v Praze a ve Frýdku – Místku již v březnu 2014. Aby nemohli být soutěžící, kteří se svému oboru věnují profesionálně, zvýhodňováni, disciplíny byly rozděleny samostatně pro amatéry a pro profesionály. Soutěž nalezla své vítěze, jak z ČR, Slovenska, tak ze Slovinska, Ruska, Německa, Rakouska, Velké Británie, Španělska, Litvy, Polska a Itálie. Soutěže se zúčastnilo 1.895 soutěžících.

Soutěž chce nalézt nové talenty v jednotlivých oborech a otevřít jim bránu do světa nových možností, tím navázat na tradici předchozích ročníků soutěže. Po celou dobu soutěže, ale i po ukončení 7. ročníku, budou organizátoři propagovat "nové talenty", jež se umístily v soutěžních kategoriích jako TALENTI daného roku, jako vítězové 7. ročníku soutěže TALENT AWARDS ČR.

 Cílem této soutěže, stejně jako ročníků následujících, je pokusit se odstartovat dráhu do síně slávy choreografům, tanečníkům, sportovcům, umělcům, příznivcům kultury, zábavy a také adrenalinu.

 Soutěž probíhá pod záštitou uměleckého garanta a pořadatele soutěže, jímž je Profesionální škola orientálního tance MUNA v čele se zakladatelkou a prezidentkou soutěže Munou Al Muchantafovou. Generálním sponzorem soutěže TALENT AWARDS  pro 7.ročník byla Profesionální škola orientálního tance MUNA a Language Centre MUNA. Hlavním sponzorem společnost Enermo s.r.o., dalším sponzorem pak Nakladatelství Fragment a Centrum M+M. Mediálními partnery Taneční magazín Dancetime, magazín Šťastné Ženy, Kidsland.cz a Veverušák.cz. Finálový gala večer moderoval Miroslav Hons.

Další podrobnosti o soutěži včetně fotografií a kontaktů naleznete na www.talentawards.eu.

Přihlášky a pravidla k VIII. ročníku soutěže naleznete na webových stránkách Talent Awards od ledna 2015.

Muna Al Muchantafová

zakladatelka a prezidentka soutěže TALENT AWARDS 

   

 

Autor: Lubomira

1.5. 2014

Komentáře k článku

Nový komentářKidsLand.cz ©2017, loga
Pravidla používání webu

WEBDESIGN BY HAZMI

Mobilní zobrazení.
Doporučujeme